20 Haziran 2016 Pazartesi

FARMASİ SKIN CARE NEMLENDİRİCİ GÜNLÜK KREM

MERHABA CANLARIM 

Bugün sizlere 1 haftadır kullanıp gözlemlediğim Farmasi Skin Care Mattifing & Balancing Günlük Nemlendirici Kremden bahsedeceğim :)


Açık sözlü olmak gerekirse Farmasi markasına ait yüz kremlerini daha önce kullanmadığım için ilk başta kullanmaya tereddüt ettim.Yağlı bir cilde sahip olduğum için yağ dengemi bozup daha çok sivilce oluşumu olur mu diye şüphe duymadım değil. Ama ürünün yağlı ciltler için matlaştırıcı ve dengeleyici özelliği olduğunu öğrendiğimde hemen kullanmaya başladım. Ürün cildi kurtmadan yağlanmayı ve parlatmayı azaltıyor bunu kim istemez ki :) Bu ürün bana instagram üzerinden Farmasicinn sayesinde hediye olarak geldi. İyi de gelmiş diyorum.


Ürüne başladığımda yüzümde sıcakların artmasından dolayı ufak tefek çıkan sivilceler oluşmuştu. 1.resimde görüldüğü gibi ve 1 haftanın sonunda düzenli kullanım sonucunda azalmaların oluştuğunu ve yüzümdeki parlamanın azalıp matlaştığının farkına vardım. 2.resimde görebilirsiniz. Yalnız yüzümdeki kızarıklıkları ne yaptıysam geçiremedim :( Eğer aranızda yazımı okuyupta kızarıklık için çözümü bilen varsa banada yorum olarak yazarsa çok sevinirim güzeller :)

İşte bu kesinlikle olumlu sonuç olarak döndü bana bu nemlendirici krem sayesinde yaza daha güzel ve mat bir yüz ile hazırım. Ürünü tabiki kullanmaya devam edeceğim krem bitince kesinlikle daha iyi sonuca varacağımdan eminim :) Ürün kullanımında önemli olan düzenli kullanım canlarım.Temiz bir yüze yani tonikle veya temizleme sütü ile arındırılmış cilde sabah akşam olamak üzere 2 defa yüz boyun ve dekolte bölgesine uygulanabilmekte.Ürüm Güneşe karşı koruma sayladığı içinde yazın kolaylıkla kullanabilirim.Olumlu sonuç almak bıkmadan usanmadan düzenli kullanımdan geçer unutmayın güzeller :) Ben bu konuda zorlanmış olsam da bu sefer düzenli kullanımda çok kararlıyım :)

Ürünün Özelliklerine gelecek olursak: 


-Öncelikle fotoğrafta gördüğünüz gibi ürünün başlığından dolayı kullanım şekli çok basit. 
-Ürün alın göz çevresi ve ağız çevresinde meydana gelen ince çizgi kırışıklıklar ve sivilceler cildimizin yorgun ve yaşlı hissetmesine neden olduğu için bunların oluşmasına engel olur.
-İçerisindeki mineral kompleks sayesinde cildi kurtmadan yağlanmayı azaltır.
-Söğüt ağacının antibakteriyel özelliğiyle sivilce oluşumunu engeller.
-Spf 15 güneş koruma faktörü ile cildin güneşten korunmasına yardımcı olur.
-Düzenli kullanımda daha sağlıklı ve mat bir cilt görünümü ile yaşlı ve yorgun cilt görüntüsünden uzaklaşmanıza yardımcı olur.

Evet güzeller eğer sizinde sabah akşam kullanacak tek bir nemlendirici kreme ihtiyacınız varsa bu ürünü denemekte fayda var derim güzeller :)

Ürünü satın almak için https://www.instagram.com/farmasicinn/ sayfasıyla görüşebilirsiniz :)

Güzeller benide instagram https://www.instagram.com/beautifulsenemblog/ ve
Snapchat :Beautifulsenem den takip etmeyi unutmayın :)

SİZLERİ SEVİYORUM :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder